Aktualności

Słodycze dla dzieci

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łukowie informuje, że przekazał dla 68 dzieci z rodzin korzystających ze wsparcia tut. Ośrodka słodycze zebrane podczas "Koncertu Słodkich Serc", który odbył się w dniu 16.12.2017r. Słodycze zostały zebrane i przekazane przez ŁOK do tut. Ośrodka.

Życzenia z okazji Bożego Narodzenia

christmas


Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze a nadchodzący Nowy Rok niech stanie się czasem spełnionych nadziei życzy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łukowie

Wigilia dla Samotnych

„Wigilia dla Samotnych”

W dniu 19.12.2017r. odbyła się kolejna „Wigilia dla Samotnych” organizowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łukowie. W sali Łukowskiego Ośrodka Kultury przy wtórze kolęd i pastorałek osoby starsze i samotne zgromadziły się by wspólnie poczuć atmosferę świat Bożego Narodzenia. Spotkanie to swoją obecnością zaszczycił zastępca Burmistrza Miasta Łuków Pan Marcin Mateńko. Ksiądz prałat Antoni Pietruszka z parafii Przemienienia Pańskiego w Łukowie odczytał fragment Pisma Świętego, poświęcił opłatek, którym wszyscy przybyli połamali się życząc sobie wzajemnie radosnych i zdrowych świat Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2018 roku. Wokaliści „Fabryki Piosenki” z Łukowskiego Ośrodka Kultury, których występ przygotowała Pani Monika Sołtyszewska, wykonali kolędy i pastorałki, które wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój.      
Wigilijny poczęstunek przygotował łukowski bar „Frytka”.
Wspólnie spędzony czas upłynął w ciepłej świątecznej atmosferze.