DZIENNY DOM OPIEKI MEDYCZNEJ

 

Przeznaczony jest dla:

- pacjentów bezpośrednio po przebytej hospitalizacji, których stan zdrowia wymaga wzmożonej opieki pielęgniarskiej, nadzoru nad terapią farmakologiczną, kompleksowych działań usprawniających i przeciwdziałających postępującej niesamodzielności oraz wsparcia i edukacji zdrowotnej, a także doradztwa w zakresie organizacji opieki i leczenia osoby niesamodzielnej.

- pacjentów, którym w okresie ostatnich 12 miesięcy udzielone zostały świadczenia zdrowotne z zakresu leczenia szpitalnego.

- pacjentów zagrożonych hospitalizacją.

Wsparcie skierowane będzie do osób niesamodzielnych, w szczególności osób powyżej 65 r.ż., których stan zdrowia nie pozwala na pozostawienie wyłącznie pod opieką podstawowej opieki zdrowotnej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, a jednocześnie nie wymagają całodobowego nadzoru lekarskiego i pielęgniarskiego realizowanego w trybie stacjonarnym. Skala samodzielności w skali Barthel powinna znajdować się na poziomie 40-65 punktów.

Adres: 21-400 Łuków, Krynka 1C

(Budynek zakładu Opiekuńczo Leczniczego)

Informacje:

Tel. 25 633 35 55/email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje:

mgr pielęgniarstwa Dorota Fajnas, tel. 517 016 511

mgr Sylwia Kurkus-Korycińska, Tel. 509 927 446

Szczegółowe informacje oraz dokumenty rekrutacyjne dostępne na stronie internetowej:

www.centrum.med.pl  oraz w siedzibie placówki.