Rejony

Lp.

Ulica / Osiedle

Pracownik socjalny

Pokój

Telefon wewnętrzny

1.

Al. Kościuszki

Anna Orłowska

6

12

2.

Al. Wojska Polskiego

Marzanna Chmiel

8

17

3.

Armii Krajowej

Barbara Szymanek

3

14

4.

Baczyńskiego

Krystyna Kamecka

2

15

5.

Bartnia

Anna Orłowska

6

12

6.

Batalionów Chłopskich

Anna Bogdańska

6

12

7.

Batorego

Anna Bogdańska

6

12

8.

Boczna Browarna

Teresa Kełpińska

2

15

9.

Boy-Żeleńskiego

Krystyna Kamecka

2

15

10.

Broniewskiego

Krystyna Kamecka

2

15

11.

Browarna

Teresa Kełpińska

2

15

12.

Brzozowa

Joanna Zarzycka

6

12

13.

Bukowa

Ewa Kurowska

8

17

14.

Cegielniana

Lidia Wiąckiewicz

3

14

15.

Cetnarskich

Aneta Brewczyńska

2

15

16.

Chabrowa

Marzanna Chmiel

8

17

17.

Chmielna

Monika Wiąckiewicz-Matejko

1

16

18.

Chopina

Teresa Kełpińska

2

15

19.

Cicha

Anna Orłowska

6

12

20.

Cieszkowizna

Małgorzata Gontarz

7

11

21.

Cmentarna

Anna Orłowska

6

12

22.

Czechowicza

Małgorzata Gontarz

6

12

23.

Czerwonego Krzyża

Teresa Kełpińska

2

15

24.

Czwartaków

Anna Bogdańska

6

12

25.

Dąbrowskiej

Małgorzata Gontarz

6

12

26.

Domaszewska

Lidia Wiąckiewicz

3

14

27.

Dr.A.Rogalińskiego

Anna Izdebska

8

17

28.

Dr. Dmocha

Ewa Kurowska

8

17

29.

Dworcowa

Joanna Zarzycka

6

12

30.

Energetyków

Małgorzata Gontarz

6

12

31.

Farfak

Anna Orłowska

6

12

32.

Farna

Teresa Kełpińska

2

15

33.

Fazowa

Małgorzata Gontarz

6

12

34.

Filaretów

Krystyna Kamecka

2

15

35.

Filomatów

Krystyna Kamecka

2

15

36.

Gałczyńskiego

Małgorzata Gontarz

6

12

37.

Glinki

Aneta Brewczyńska

2

15

38.

Gołaszówiec

Aneta Brewczyńska

2

15

39.

Goplany

Krystyna Kamecka

2

15

40.

Gospodarska

Lidia Wiąckiewicz

3

14

41.

Graniczna

Teresa Kełpińska

2

15

42.

Grażyny

Krystyna Kamecka

2

15

43.

Hempla

Ewa Kurowska

8

17

44.

Horeszki

Aneta Brewczyńska

2

15

45.

11 Listopada

Joanna Zarzycka

6

12

46.

Jagiellończyka

Marzanna Chmiel

8

17

47.

Jagienki

Anna Orłowska

6

12

48.

Jana Pawła II

Anna Orłowska

6

12

49.

Jankiela

Krystyna Kamecka

2

15

50.

Jeżynowa

Joanna Zarzycka

6

12

51.

Juranda

Anna Orłowska

6

12

52.

Kanałowa

Barbara Szymanek

3

14

53.

Kasprowicza

Aneta Brewczyńska

2

15

54.

Kaszubskiego

Aneta Brewczyńska

2

15

55.

Kazimierza Wielkiego

Marzanna Chmiel

8

17

56.

KEN

Marzanna Chmiel

8

17

57.

Kiernickich (bez bloków)

Anna Orłowska

6

12

58.

Kiernickich (bloki 17 i 19)

Joanna Zarzycka

6

12

59.

Kiernickich (oprócz bloku 17 i 19)

Monika Wiąckiewicz-Matejko

1

16

60.

Kilińskiego

Aneta Brewczyńska

2

15

61.

Kizewetera

Aneta Brewczyńska

2

15

62.

Kleeberga

Monika Wiąckiewicz-Matejko

1

16

63.

Klonowa

Ewa Kurowska

8

17

64.

Kmicica

Anna Orłowska

6

12

65.

Kochanowskiego

Anna Bogdańska

6

12

66.

Kolejowa

Teresa Kełpińska

2

15

67.

Kołłątaja

Marzanna Chmiel

8

17

68.

Konarskiego

Anna Bogdańska

6

12

69.

Kondrackiego

Barbara Szymanek

3

14

70.

Konopnickiej

Anna Bogdańska

6

12

71.

Konrada Walenroda

Krystyna Kamecka

2

15

72.

Konwiktorska

Teresa Kełpińska

2

15

73.

Korczaka

Joanna Zarzycka

6

12

74.

Kościelna

Teresa Kełpińska

2

15

75.

Konstytucji 3 maja

Joanna Zarzycka

6

12

76.

Kozia

Teresa Kełpińska

2

15

77.

Krasińskiego

Anna Bogdańska

6

12

78.

Królik

Małgorzata Gontarz

6

12

79.

Królowej Jadwigi

Anna Bogdańska

6

12

80.

Krótka

Anna Izdebska

8

17

81.

Krupińskiego

Marzena Chmiel

8

17

82.

Kryńskiego

Anna Orłowska

6

12

83.

Ks. Bednarczyka

Anna Orłowska

6

12

84.

Ks. Brzóski

Anna Bogdańska

6

12

85.

Ks. Kluka

Marzanna Chmiel

8

17

86.

Ks. Piramowicza

Marzanna Chmiel

8

17

87.

Kulbickich

Aneta Brewczyńska

2

15

88.

Kwiatkowskiego

Teresa Kełpińska

2

15

89.

Laserowa

Małgorzata Gontarz

6

12

90.

Laskowskiego

Teresa Kełpińska

2

15

91.

Leśna

Marzanna Chmiel

8

17

92.

Lewickiego

Teresa Kełpińska

2

15

93.

Lewoncewicza

Barbara Szymanek

3

14

94.

Lipowa

Ewa Kurowska

8

17

95.

Łapiguz

Monika Wiąckiewicz-Matejko

1

16

96.

Ławecka

Marzanna Chmiel

8

17

97.

Łąkowa

Teresa Kełpińska

2

15

98.

Madejów

Aneta Brewczyńska

2

15

99.

Majewskiego

Aneta Brewczyńska

2

15

100.

Makowa

Marzanna Chmiel

8

17

101.

Mickiewicza

Anna Bogdańska

6

12

102.

Mieszka I

Barbara Szymanek

3

14

103.

Międzyrzecka

Joanna Zarzycka

6

12

104.

Nadrzeczna

Ewa Kurowska

8

17

105.

Niemcewicza

Marzanna Chmiel

8

17

106.

Nowogródek

Krystyna Kamecka

2

15

107.

Nowopijarska

Anna Bogdańska

6

12

108.

Nowowiejskiego

Aneta Brewczyńska

2

15

109.

Objazdowa

Monika Wiąckiewicz-Matejko

1

16

110.

Ogrodnicza

Monika Wiąckiewicz-Matejko

1

16

111.

Ogrodowa

Monika Wiąckiewicz-Matejko

1

16

112.

Okrzei

Anna Orłowska

6

12

113.

Oleńki

Anna Orłowska

6

12

114.

Ojców Pijarów

Ewa Kurowska

8

17

115.

Opłotki

Ewa Kurowska

8

17

116.

Orzeszkowej

Barbara Szymanek

3

14

117.

Pana Tadeusza

Krystyna Kamecka

2

15

118.

Parkowa

Ewa Kurowska

8

17

119.

Partyzantów

Anna Izdebska

8

17

120.

Pastewnik

Barbara Szymanek

3

14

121.

Patoki

Aneta Brewczyńska

2

15

122.

Piaskowa

Lidia Wiąckiewicz

3

14

123.

Piękna

Małgorzata Gontarz

6

12

124.

Piłsudskiego

Ewa Kurowska

8

17

125.

Plac Narutowicza

Teresa Kełpińska

2

15

126.

Podgórna

Joanna Zarzycka

6

12

127.

Podleśna

Teresa Kełpińska

2

15

128.

Polna

Małgorzata Gontarz

6

12

129.

Południowa

Lidia Wiąckiewicz

3

14

130.

Popiełuszki

Anna Bogdańska

6

12

131.

Porzeczkowa

Aneta Brewczyńska

2

15

132.

Poważe

Ewa Kurowska

8

17

133.

Północna

Monika Wiąckiewicz-Matejko

1

16

134.

Prądowa

Małgorzata Gontarz

6

12

135.

Prusa

Teresa Kełpińska

2

15

136.

Przemysłowa

Joanna Zarzycka

6

12

137.

Przybosia

Małgorzata Gontarz

6

12

138.

Pszenna

Lidia Wiąckiewicz

3

14

139.

V-tej Dywizji

Joanna Zarzycka

6

12

140.

Radzyńska

Małgorzata Gontarz

6

12

141.

Reja

Anna Bogdańska

6

12

142.

Rick-Wiśniewskiego

Aneta Brewczyńska

2

15

143.

Rolnicza

Aneta Brewczyńska

2

15

144.

Rozdzielcza

Małgorzata Gontarz

6

12

145.

Różana

Małgorzata Gontarz

6

12

146.

Rurowa

Barbara Szymanek

3

14

147.

700-lecia

Anna Izdebska

8

17

148.

Sieciowa

Małgorzata Gontarz

6

12

149.

Siedlecka

Marzanna Chmiel

8

17

150.

Sienkiewicza

Barbara Szymanek

3

14

151.

Sikorskiego

Anna Bogdańska

6

12

152.

Skłodowskiego

Marzanna Chmiel

8

17

153.

Skrzetuskiego

Anna Izdebska

8

17

154.

Słoneczna

Aneta Brewczyńska

2

15

155.

Słowackiego

Anna Bogdańska

6

12

156.

Sobieskiego

Anna Bogdańska

6

12

157.

Sochacz

Monika Wiąckiewicz-Matejko

1

16

158.

Soplicy

Krystyna Kamecka

2

15

159.

Sosnowa

Barbara Szymanek

1

16

160.

Spokojna

Anna Orłowska

6

12

161.

Sportowa

Aneta Brewczyńska

2

15

162.

Spółdzielcza

Teresa Kełpińska

2

15

163.

Staffa

Małgorzata Gontarz

6

12

164.

Stankiewicza

Barbara Szymanek

3

14

165.

Staropijarska

Barbara Szymanek

3

14

166.

Stasia i Nel

Barbara Szymanek

3

14

167.

Staszica

Marzanna Chmiel

8

17

168.

Stawki

Teresa Kełpińska

2

15

169.

Stodolna

Marzanna Chmiel

8

17

170.

Struga

Aneta Brewczyńska

2

15

171.

Strzelnicza

Monika Wiąckiewicz-Matejko

1

16

172.

Studzińskiego

Ewa Kurowska

8

17

173.

Szaniawskiego

Marzanna Chmiel

8

17

174.

Szkolna

Marzanna Chmiel

8

17

175.

Szlendaków

Ewa Kurowska

8

17

176.

Synchroniczna

Małgorzata Gontarz

6

12

177.

Świderska

Małgorzata Gontarz

6

12

178.

Świętochowskiego

Teresa Kełpińska

2

15

179.

Tartaczna

Anna Orłowska

6

12

180.

Telimeny

Krystyna Kamecka

2

15

181.

Torowa

Anna Orłowska

6

12

182.

Trentowskiego

Teresa Kełpińska

2

15

183.

Trzaskoniec

Anna Orłowska

6

12

184.

Tryboniów

Anna Orłowska

6

12

185.

Tryjarskiego

Aneta Brewczyńska

2

15

186.

Twardowskiego

Małgorzata Gontarz

6

12

187.

Turystyczna

Marzanna Chmiel

8

17

188.

Tuwima

Joanna Zarzycka

6

12

190.

Warszawska

Anna Izdebska

8

17

191.

Wereszczakówny

Krystyna Kamecka

2

15

192.

Wiatraki

Marzanna Chmiel

8

17

193.

Wilczyńskiego

Anna Orłowska

6

12

194.

Wiśniowa

Marzanna Chmiel

8

17

195.

Wodna

Ewa Kurowska

8

17

196.

Wojskiego

Krystyna Kamecka

2

15

197.

Wołodyjowskiego

Anna Izdebska

8

17

198.

Wójtostwo

Teresa Kełpińska

2

15

199.

Wrzosowa

Marzanna Chmiel

8

17

200.

Wschodnia

Teresa Kełpińska

2

15

201.

Wspólna

Teresa Kełpińska

2

15

202.

Wypoczynkowa

Marzanna Chmiel

8

17

203.

Wyszyńskiego

Ewa Kurowska

8

17

204.

Zbożowa

Barbara Szymanek

3

14

205.

Zabrowarna

Aneta Brewczyńska

2

15

206.

Zachodnia

Aneta Brewczyńska

2

15

207.

Zagłoby

Anna Orłowska

6

12

208.

Zagrodowa

Lidia Wiąckiewicz

3

14

209.

Zaokręgiem

Aneta Brewczyńska

2

15

210.

Zapowiednik

Teresa Kełpińska

2

15

211.

Zawiszy

Anna Orłowska

6

12

212.

Zdanowskiego

Teresa Kełpińska

2

15

213.

Zielona

Marzena Chmiel

8

17

214.

Zimna Woda

Marzena Chmiel

8

17

215.

Zygmunta Starego

Anna Bogdańska

6

12

216.

Żelechowska

Aneta Brewczyńska

2

15

217.

Żeromskiego

Anna Izdebska

8

17

218.

Źródlana

Anna Orłowska

6

12

219.

os. Klimeckiego

Anna Bogdańska

6

12

220.

os. Chącińskiego (blok 5, 6 ,12)

Małgorzata Gontarz

6

12

221.

os. Chacińskiego (oprócz bloku 5,6,12)

Krystyna Kamecka

2

15

224.

os. Unitów Podl. (bloki 7,8,9)

Monika Wiąckiewicz-Matejko

1

16

225.

os. Unitów Podl. (bez bloków 7,8,9)

Lidia Wiąckiewicz

3

14